Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TAVITA RENALA PLASTIC autoclavabila cod 26635
- Număr anunț
- DA22020665
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33169300-5 · Tavi cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 280 RON
- Valoare atribuită
- 280 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 11:23
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
280 RON
din 280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro