Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DESHIDRATOARE DE AER
- Număr anunț
- DA22019166
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
- Furnizor / câștigător
- SOLDEC SRL (CUI RO18226257)
- Cod CPV
- 39721320-1 · Deshidratoare de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671,43 RON
- Valoare atribuită
- 671,43 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:46
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
671,43 RON
din 671,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro