Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cantar electronic Heinner HBS-180SS, 180 kg, Argintiu

Număr anunț
DA22015613
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,66 RON
Valoare atribuită
201,66 RON
Data publicării
11.12.2018 09:08
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,66 RON

din 201,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.