Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,3% sub estimat

verificare hidranti si stingatoare

Număr anunț
DA22015217
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SINGIDAVA CUGIR (CUI 12828210)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
489 RON
Valoare atribuită
414 RON 15,3% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 08:54
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414 RON

din 489 RON estimat 15,3%

Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.