Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fierbator apa minim 1,7l
- Număr anunț
- DA22011923
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR IASI (CUI 17495311)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711320-8 · Filtre de ceai electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,75 RON
- Valoare atribuită
- 167,75 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 15:33
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
167,75 RON
din 167,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro