Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALTERNATOR SKODA OCTAVIA
- Număr anunț
- DA22010935
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01357 BUCURESTI (CUI 4265884)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI RO151836)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.058,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.058,82 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 15:01
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.058,82 RON
din 1.058,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro