Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE + REVIZIE EVITA 4 DC-16227
- Număr anunț
- DA22004441
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.114 RON
- Valoare atribuită
- 2.114 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 12:12
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.114 RON
din 2.114 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro