Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISET DULAP METALIC CU CASETA SEIF 3 POLITE REGLABILE 900x400x1800 mm, 40 kg/polita A180

Număr anunț
DA22013493
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC PETRU MAIOR (CUI 4700309)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
10.12.2018 17:15
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 17:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.