Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie reabilitare termica Scoala Gimnaziala Comuna Teslui

Număr anunț
DA21995976
Autoritate contractantă
COMUNA TESLUI (CUI 5139728)
Furnizor / câștigător
RUJAN VAD STRUCTURI SRL (CUI RO38267650)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
153.335,68 RON
Valoare atribuită
153.335,68 RON
Data publicării
09.12.2018 12:11
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153.335,68 RON

din 153.335,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.