Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii sistem de telefonie

Număr anunț
DA22016039
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "HORVÁTH JÁNOS (CUI 28843322)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
32344270-9 · Sistem de control radio si telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.722,69 RON
Valoare atribuită
6.722,69 RON
Data publicării
11.12.2018 09:22
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.722,69 RON

din 6.722,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.