Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs: Data Protection Officer GDPR

Număr anunț
DA22011688
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
Furnizor / câștigător
TUV AUSTRIA ROMANIA SRL (CUI RO19231430)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.354,49 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
10.12.2018 15:24
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.354,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.