Ofertă acceptată Cumpărare directă

Control biochimie urinara, nivel 2 (high), fl 5 ml si Control biochimie urinara, nivel 1 (low),fl 5

Număr anunț
DA22010792
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI RO23068692)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
626,22 RON
Valoare atribuită
626,22 RON
Data publicării
10.12.2018 14:57
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

626,22 RON

din 626,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.