Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cisplatina Accord 1mg/ml conc.sol.perf*1fl*50ml(CISPLATINUM) -185032623
- Număr anunț
- DA22008278
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.394 RON
- Valoare atribuită
- 2.394 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:51
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.394 RON
din 2.394 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro