Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUMPARARE DIRECTA

Număr anunț
DA21998464
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.559,50 RON
Valoare atribuită
4.559,50 RON
Data publicării
10.12.2018 09:37
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.559,50 RON

din 4.559,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.