Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sticlarie pentru laborator

Număr anunț
DA22018844
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL APOSTOL ANDREI (CUI 29096845)
Furnizor / câștigător
MULTILAB (CUI RO15537534)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.141,69 RON
Valoare atribuită
5.141,69 RON
Data publicării
11.12.2018 10:37
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.141,69 RON

din 5.141,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.