Ofertă acceptată Cumpărare directă

33751000-9 Scutece de unica folosinta (Rev.2)

Număr anunț
DA22014969
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,80 RON
Valoare atribuită
557,80 RON
Data publicării
11.12.2018 08:44
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,80 RON

din 557,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.