Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI FARMACEUTICE 6 AN ( 9 cm /16 cm) / BUCATA, PUNGI FARMACEUTICE 9 AN ( 15 cm / 25 cm ) / BUCATA,
- Număr anunț
- DA22014607
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
- Furnizor / câștigător
- ARKAS PRODEXIM SRL (CUI RO14953341)
- Cod CPV
- 33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.652 RON
- Valoare atribuită
- 1.652 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 08:24
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.652 RON
din 1.652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro