Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC; COS DE GUNOI DIN PLASTIC

Număr anunț
DA22026242
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.600 RON
Valoare atribuită
10.600 RON
Data publicării
11.12.2018 13:48
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.600 RON

din 10.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.