Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator fara sac BOSCH BGC05AAA2, 1.5l, 700W, rosu
- Număr anunț
- DA22025963
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,53 RON
- Valoare atribuită
- 300,53 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 13:40
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300,53 RON
din 300,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro