Ofertă acceptată Cumpărare directă

Flansa amortizor si rulment OE

Număr anunț
DA22024641
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
CAR SERVICE SRL (CUI RO15251698)
Cod CPV
34325100-2 · Amortizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,11 RON
Valoare atribuită
252,11 RON
Data publicării
11.12.2018 13:03
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,11 RON

din 252,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.