Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 34928400-2 Mobilier urban (Rev.2)

Număr anunț
DA22020762
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII MOLDOVENESTI (CUI 18017110)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
34928400-2 · Mobilier urban (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.424 RON
Valoare atribuită
9.424 RON
Data publicării
11.12.2018 11:25
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.424 RON

din 9.424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.