Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMERA CCD (CAMERA X-RAY) SI MECANISM MISCARE GRILA STATIV VERTICAL BUCKY PENTRU APARATUL DE RADIOLO

Număr anunț
DA22018194
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Furnizor / câștigător
SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.982,22 RON
Valoare atribuită
49.982,22 RON
Data publicării
11.12.2018 10:22
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.982,22 RON

din 49.982,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.