Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecran de proiectie cu trepied 155cm x 155cm
- Număr anunț
- DA22015693
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VASILE MITRU" TASCA (CUI 18282664)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,12 RON
- Valoare atribuită
- 294,12 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 09:10
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,12 RON
din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro