Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE CALCIU SAC 25K

Număr anunț
DA22012755
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA SUCEAVA (CUI 9689791)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
34927100-2 · Sare industriala pentru deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,66 RON
Valoare atribuită
201,66 RON
Data publicării
10.12.2018 16:08
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 16:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,66 RON

din 201,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.