Ofertă acceptată
Cumpărare directă
toba finala cu accesorii mitsubishi l-200
- Număr anunț
- DA22011530
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale, Unitatea Militara 02512 Z (CUI 6591933)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTEILE SRL (CUI RO15157543)
- Cod CPV
- 34325200-3 · Tevi de esapament (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.017,64 RON
- Valoare atribuită
- 2.017,64 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 15:19
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.017,64 RON
din 2.017,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro