Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Aspirator fara sac PHILIPS PowerPro Compact FC9330/09, 1.5l
- Număr anunț
- DA21986771
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DEGETICA (CUI 17968460)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,36 RON
- Valoare finală
- 534,36 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 11:25
- Data finalizării
- 11.12.2018 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.