Ofertă acceptată Cumpărare directă

AUTOMAT ARDERE BRAHMA SM11F, 37112008, PT. CAZAN SISTEMA, G90, 220-240V/50-60HZ

Număr anunț
DA21972740
Autoritate contractantă
Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,97 RON
Valoare atribuită
436,97 RON
Data publicării
06.12.2018 12:44
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,97 RON

din 436,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.