Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMBUNATATIRE SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA22021404
Autoritate contractantă
Comuna Ciocarlia (CUI 4231695)
Furnizor / câștigător
DEIMOS SRL (CUI RO18238553)
Cod CPV
35000000-4 · Echipament de securitate, de lupta impotriva incendiilor, de politie si de aparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.299 RON
Valoare atribuită
1.299 RON
Data publicării
11.12.2018 11:40
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.299 RON

din 1.299 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.