Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistem monitorizare video scoala gimnaziala remetea mare

Număr anunț
DA22011299
Autoritate contractantă
Comuna Remetea Mare (CUI 2512511)
Furnizor / câștigător
TCA-DISTRIBUTION GRUP SRL (CUI RO18133662)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.926 RON
Valoare atribuită
20.926 RON
Data publicării
10.12.2018 15:12
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.926 RON

din 20.926 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.