Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 40,4% sub estimat

VIDAS Vitamin B12 TOTAL

Număr anunț
DA40540589
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.383 RON
Valoare atribuită
1.420,98 RON 40,4% sub estimat
Data publicării
03.06.2026 11:55
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 08:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420,98 RON

din 2.383 RON estimat 40,4%

Adjudecat la 59,6% din estimat · economie 962,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.