Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat foto DSLR Canon EOS 4000D,18.0 MP + Obiectiv EF-S 18-55mm F/3.5-5.6 III Negru + Geanta + Card

Număr anunț
DA22011720
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.400 RON
Valoare atribuită
9.400 RON
Data publicării
10.12.2018 15:25
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.400 RON

din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.