Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stand de verificare a emisiilor poluante ale motoarelor, cf. ADV1050950/21.11.2018

Număr anunț
DA22004657
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
AUTOEQUIP SOLUTION SRL (CUI 15537470)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.690 RON
Valoare atribuită
20.690 RON
Data publicării
10.12.2018 12:18
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.690 RON

din 20.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.