Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASA CENTRALA ,INOX 1000x700x850

Număr anunț
DA22008755
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
Furnizor / câștigător
BILANCIA EXIM SRL (CUI RO3968479)
Cod CPV
39121200-8 · Mese (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.588,65 RON
Valoare atribuită
3.588,65 RON
Data publicării
10.12.2018 14:03
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.588,65 RON

din 3.588,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.