Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CRACIUN

Număr anunț
DA22019793
Autoritate contractantă
COMUNA PLATARESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 3796900)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39298910-9 · Pom de Craciun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.428,79 RON
Valoare atribuită
23.428,79 RON
Data publicării
11.12.2018 11:02
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.428,79 RON

din 23.428,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.