Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calendar perete BMN

Număr anunț
DA22013376
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA A REGIUNII DE DEZVOLTARE SUD-EST (CUI 11733112)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.712 RON
Valoare atribuită
10.712 RON
Data publicării
10.12.2018 17:00
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 17:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.712 RON

din 10.712 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.