Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventilator industrial Master BL6800, ventilator axial de perete 350 mm
- Număr anunț
- DA22014700
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.047,76 RON
- Valoare atribuită
- 4.047,76 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 08:30
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.047,76 RON
din 4.047,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro