Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aer conditionat cu inverter VORTEX A1818FA, 18000BTU/h, A++/A+, kit instalare inclus

Număr anunț
DA21992241
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA COMUNITARA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR (CUI 17169340)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.343,61 RON
Valoare finală
9.343,61 RON
Data publicării
07.12.2018 13:57
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.