Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mop 250g
- Număr anunț
- DA22019182
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
- Furnizor / câștigător
- ACVILA SRL (CUI RO1071948)
- Cod CPV
- 39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37 RON
- Valoare atribuită
- 37 RON
- Data publicării
- 11.12.2018 10:46
- Termen limită
- 16.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
37 RON
din 37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro