Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale curatenie

Număr anunț
DA22007412
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
S.C. DOXPAPER S.R.L. (CUI RO15495200)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,02 RON
Valoare atribuită
342,02 RON
Data publicării
10.12.2018 13:29
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,02 RON

din 342,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.