Ofertă refuzată Cumpărare directă

CHERESTEA/OSB 9MM

Număr anunț
DA22020279
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
LUXUS L&D FOREST SRL (CUI RO15349212)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.214,20 RON
Valoare finală
1.720,20 RON
Data publicării
11.12.2018 11:13
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.