Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Componente hardware si software utilizate în Primăria municipiului Alba Iulia
- Număr anunț
- DA22007266
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI RO33322231)
- Cod CPV
- 48411000-2 · Pachete software de gestionare a investitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 13:24
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 11.12.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.000 RON
din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro