Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACVS-ELECTROD BG2000S 55-60-70 HM71

Număr anunț
DA22025159
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
Furnizor / câștigător
TRUST EURO THERM SRL (CUI RO6610440)
Cod CPV
42390000-6 · Piese de arzatoare pentru furnale, de furnale sau de cuptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
290 RON
Valoare atribuită
290 RON
Data publicării
11.12.2018 13:17
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

290 RON

din 290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.