Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale intretinere Comuna Bucium

Număr anunț
DA22013638
Autoritate contractantă
Comuna Bucium (Primaria Bucium Alba) (CUI 4561979)
Furnizor / câștigător
ADINEL SRL (CUI RO6361284)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.368,32 RON
Valoare atribuită
1.368,32 RON
Data publicării
10.12.2018 17:47
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 08:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.368,32 RON

din 1.368,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.