Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII DE INTRETINERE

Număr anunț
DA22011598
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 (CUI 18987258)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092,14 RON
Valoare atribuită
2.092,14 RON
Data publicării
10.12.2018 15:22
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.092,14 RON

din 2.092,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.