Ofertă acceptată Cumpărare directă

DROPERIDOL AGUETTANT 2,5mg/ml

Număr anunț
DA40542827
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999,52 RON
Valoare atribuită
999,52 RON
Data publicării
03.06.2026 13:22
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
04.06.2026 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,52 RON

din 999,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.