Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INSTALATII SANITARE

Număr anunț
DA22024272
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.036 RON
Valoare atribuită
3.036 RON
Data publicării
11.12.2018 12:53
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.036 RON

din 3.036 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.