Ofertă acceptată Cumpărare directă

CV PRESTARI SERVICII

Număr anunț
DA22023985
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
Furnizor / câștigător
TRUST EURO THERM SRL (CUI RO6610440)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
816,30 RON
Valoare atribuită
816,30 RON
Data publicării
11.12.2018 12:45
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

816,30 RON

din 816,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.