Ofertă acceptată Cumpărare directă

Holsuruburi

Număr anunț
DA22023591
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI RO15290794)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76 RON
Valoare atribuită
76 RON
Data publicării
11.12.2018 12:35
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76 RON

din 76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.