Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARI, PROBE SI INTRETINERE LA CENTRALE TERMICE

Număr anunț
DA22015556
Autoritate contractantă
COMUNA INEU (CUI 4935208)
Furnizor / câștigător
ASPLENIUM CONSTRUCT SRL (CUI RO9711740)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.003,25 RON
Valoare atribuită
10.003,25 RON
Data publicării
11.12.2018 09:05
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.003,25 RON

din 10.003,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.