Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII INLOCUIRE CAZAN CENTRALA TERMICA SI MODIFICAREA INSTALATIEI AFERENTE
- Număr anunț
- DA22012229
- Autoritate contractantă
- LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
- Furnizor / câștigător
- OVINIC-INSTAL SRL (CUI RO14782799)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.097,33 RON
- Valoare atribuită
- 41.097,33 RON
- Data publicării
- 10.12.2018 15:45
- Termen limită
- 15.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.12.2018 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
41.097,33 RON
din 41.097,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro